עדי הימלבלוי ועמוס תמם מבלים

צמד המאוהבים הטרי הגיע אתמול (ב') בערב לחגוג יום הולדת למי שדואג להם כשהם באילת. בדרך הם גם פגשו את בר רפאלי וציון ברוך שהגיעו להגיד מל טוב. וואלה! סלבס מקומבנת

וואלה! סלבס | צילום: ניר פקין
15/05/2012

כל סלב מתחיל יודע שבשביל שהחיים שלך יהיו קלים, אתה צריך חבר שידאג לכל ההטבות הכי שוות מבלי שבכלל תתאמץ.במקום לשלם, הכוכבים נאלצים להגיע לאירועים הפרטיים של המקמבנים. אחלה דיל.

טוב לדעת (מקודם)

הלחצן הזה יכול להציל את חייך במקרה חירום רפואי

מוגש מטעם שחל
עדי הימלבלוי, עמוס תמם. ניר פקין
חמודים. עדי ועמוס(צילום: ניר פקין)

אז נכון, בתל אביב זה די פשוט וקל, כי יחצנים, ממש כמו פליטי ריאליטי, יש לא מעט, אבל באילת אין הרבה כאלו, יותר נכון יש אחד כזה וקוראים לו שוני.

צריכה שמיכת פיקה? בר(צילום: ניר פקין)

שוני, אשר כאמור אחראי על מלאכת פינוק הכוכבים כשהם בעיר הדרומית, חגג יום הולדת והזמין את כל מי שחגג על חשבונו בדרום הארץ, לעשות את אותו הדבר, רק בתל אביב.

איפה החברה? ציון(צילום: ניר פקין)

וכך, אחד אחרי השניה נהרו להם הסלבס להגיד שלום ולתחזק את הקשרים החשובים בדרום הארץ. בין הפנים המוכרות: נצפה גם הזוג המאוהב עדי הימלבלוי ועמוס תמם שיצאו לבלות ועל הדרך שמו קץ לגל השמועות והספקולציות לגבי היחסים ביניהם.

איפה ג'ולי? עידן(צילום: ניר פקין)

עוד הגיחו לביקור: בר רפאלי, שהתעוררה לבוקר פחות נעים עם ידיעות על רומן בינה לבין שחקן הכדורגל הספרדי ג'רארד פיקה, ציון ברוך שהפתיע נטול הגירלפרנד החדשה שלו, אור גרוסמן הפצצה שהגיעה הישר מאירוע "צבע טרי", יון תומרקין, עידן יניב בלי ג'ולייטה המוכחשת, דנה פרידר, אריק ברמן, קובי אפללו ושרי שמחוב.

וואלה! סלבס אומרת מזל טוב רק למי שמשתלם לה. חכמה.

הורסת. דנה(צילום: ניר פקין)
אפשר טרמפ על הראמה? אריק(צילום: ניר פקין)
דוהרת בין איוונטים. גרוסמן(צילום: ניר פקין)
ככה, בידיים ריקות? יון(צילום: ניר פקין)
מי שלא מביא מתנה, לא מקבל קימבון באילת. קובי(צילום: ניר פקין)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully