פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   סלבס תחת אש: טום ואדל למען תושבי הדרום

   טום ואדל הצטרפו לכוכבי ריאליטי רבים שויתרו על האירועים במרכז הארץ, וירדו בסוף השבוע האחרון לדרום הארץ על מנת לשמח את התושבים המבועתים. וואלה! סלבס במקלטים

   חשבתם שפליטי ריאליטי יודעים רק לדלג בין אירועים, לקפץ בין השקות ולפלרטט עם כל צלם פפראצי? לא ממש טעיתם. אך יחד עם זאת, חלק גדול מהם יודעים גם להחזיר קצת אהבה למי שמקפידים להעריץ אותם בכל הכוח.

   ענהאל שמואלי, אוסי וכרמית, טום קשתי (ברק פכטר)
   שמח במקלטים. הכוכבים מפתיעים

   לא מעט כוכבי ריאליטי נרתמו בסוף השבוע האחרון ונסעו עד לדרום הארץ, על מנת לשמח מעט את מי שבילה את השבוע האחרון במקלטים. בין הפנים המוכרות שקפצו לאוטובוס הכוכבים, שנתרם על ידי "ספגטים", והסכימו לעזוב את הנוחות שבמרכז הארץ על מנת לשמח אחרים נתפסו גם: דנה רון, שניצלה את ההזדמנות ואספה את הבן הבכור שלה, טום, המשרת באזור, לאפטר בבית, בן זוגה, יריב נתי, שגם הפיק את האירוע, עמיר גולדברג, יוסי סרור שהשלים עם יעל ברון באוטובוס, איתם ישראלי שנאלץ להחביא את וולטר במשרד כי הילדים ממש התרגשו מנוכחותו.

   דנה רון, יוסי סרור, עמיר גולדברג (ברק פכטר)
   אל תיגעו לי במיקרופון!

   עוד הגיעו: נופר מור, שהבטיחה לחזור למקום ואפילו אספה טלפונים של אמהות, שי רגב, אוסי וכרמית, ענהאל שמואלי שהשאירה את עקיבה בבית, טום קשתי ואדל בספלוב שחלקו ספסל באוטובוס, ומוטי להב שהגיע ללא עידן פונדק.

   למקרה ותהיתם: הילדים הוזמנו למפגש המעריצים הזה דרך עמודי הפייסבוק של הכוכבים, ולמרות חוסר העניין של עיריית אשדוד לשתף פעולה, חדר כושר מקומי הסכים לתרום את החלל המוגן שלו. הכי נשמות.

   וואלה! סלבס גם מאמינה בתרומות. היא תורמת את הביציות שלה לכל המרבה במחיר

   דנה רון, נופר מור (ברק פכטר)
   הבטיחו לחזור. נופר ודנה
   יוסי סרור, יעל ברון (ברק פכטר)
   יאללה סולחה. יוסי ויעל
   יוסי סרור, איתם ישראלי (ברק פכטר)
   חמודים. יוסי ואיתם