פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   מה קורה בין אפרת גוש ויוסי מרשק?

   צמד האקסים הלוהטים הגיע ביום שישי להשקת האלבום החדש של "מופע הארנבות של ד"ר קספר". הם אמנם הגיעו בנפרד, אך עזבו את המקום ביחד. וואלה! סלבס חופשי זה לגמרי לבד

   וואלה! סלבס שברה את הראש בניסיון להבין מה קורה במשולש הברמודה שבין אפרת גוש פינת ירון ברובינסקי בואכה יוסי מרשק. אחרי שניהלה זוגיות עם ברובינסקי ואף עברה לגור איתו, נפרדו השניים וגוש התנחמה בזרועותיו של מרשק. לאחר מספר שבועות ביחד, נפרדו גם הם ומאז גוש מזגזגת בין השניים. בהזדמנות אחת היא נצפת בבית קפה עם מרשק ואילו בהזדמנות אחרת היא מגיעה עם ברובינסקי לתצוגת אופנה נחשבת.

   אפרת גוש (ספק 500 , מישל גבינט)
   באה יחיד יצאה בזוג

   ביום חמישי האחרון, המשיכה הזמרת עם הסטייל ההורס לפזר ערפל על המשולש לאחר שהגיעה להופעה של "מופע הארנבות של ד"ר קספר" בגפה, אך יצאה משם עם לא אחר מאשר האקס מרשק, שהגיע גם הוא עם עצמו. מבולבלים? גם וואלה! סלבס.

   יוסי מרשק (ספק 500 , מישל גבינט)
   קר לך לבד?

   מבירור קצר שערכה עבורכם הגברת הראשונה של עולם הרכילות מתברר, כי השניים לא חזרו, אך עם זאת שומרים על קשר מצוין ומי יודע, אולי דבר אחד יוביל לאחר?

   אפרת גוש, יעל פוליאקוב, שלום מיכאלשווילי (ספק 500 , מישל גבינט)
   תעשו פרצוף למצלמה

   עוד הגיעו לצפות בהופעה ולנסות להבין מה קורה בין מרשק לגוש: יעל פוליאקוב, שהגיעה עם שלום מיכאלשווילי, דנה עדיני, שי שטרן ועפר שכטר ההורס בגברים.

   גם וואלה! סלבס מנסה להחליט אם לחזור לאקס שלה. יותר נכון מנסה להחליט לאיזה אקס לחזור. יש כל כך הרבה

   וואלה! סלבס חיה את כל החיים שלה בשלישיות שכוללות בעיקר את עצמה, את הצל שלה ואת האישיות המודחקת.

   עפר שכטר (ספק 500 , מישל גבינט)
   יא הורס!
   דנה עדיני (ספק 500 , מישל גבינט)
   מה עם השיער?!