וואלה! סלבס | צילום: ברק פכטר
16/02/2012

רודריגו גונזלס התחתן

אחרי שנתיים וחצי של זוגיות, רודריגו גונזלס ואפרת אייזנברג סופסוף אומרים איי דו מתחת לחופה. אה כן, יש גם פרטים על ירח הדבש. וואלה! סלבס

שנתיים של זוגיות צמודה הספיקו לרודריגו גונזלס על מנת לשלוף טבעת ולהציע נישואים לצמודה הלוהטת שלו, אפרת אייזנברג.
ארבעה חודשים אחרי ההצעה שהתקיימה במהלך הופעת זריחה של מוש בן ארי בים המלח, הגיע היום הגדול. מוש אגב הוזמן לחתונה על מנת לשיר את שיר הכניסה לחופה, וסיים את הערב אחרי ששר בין היתר את "שיר למעלות", " שיר למעלות", "את" ועוד.

טוב לדעת (מקודם)

איך צפוי להיראות עתידנו בעידן הרכבים האוטונומיים?

בשיתוף ביטוח ישיר
אוטוטו חוקיים. משפחת גונזלס(צילום: ברק פכטר,ברק פכטר)

הבוקר (ה'), החל הזוג בהכנות לקראת הערב החגיגי. השניים התחילו את הבוקר שלהם בחנות הבגדים של "סגל", שם אספו את החליפה של רודריגו. משם המשיך הזוג לסטודיו של ויוי בלאיש, שהופקד על תפירת שמלת הכלה של אייזנברג.

לולי, תורידי את היד מהבלורית או שאני נושך לך אותה(צילום: ברק פכטר,ברק פכטר)

לאחר מכן השניים נסעו במכונית המקושטת שלהם למספרה של דייויס, חברו הטוב של רודריגו עוד מימי "רוקדים עם כוכבים". כשסיימו את מלאכת איפור-שיער-הלבשה וצילומים, דהר הזוג המאושר אל אולם האירועים היוקרתי "חוות רונית" שם התקיימה החופה.

רק שלא יהרס הגלוס. רודריגו ואפרת(צילום: ספק 500)

אל דאגה, גם לירח הדבש דאגו השניים, ואת הדרכונים שלהם יחתימו כבר בשבועות הקרובים, כאשר יטוסו למספר ימים בלונדון ואיטליה. כשיתאוששו מהמיני חופשה הזו, יוכלו להתחיל לאזור כוחות לקראת ירח הדבש האמיתי, שיתרחש בחודש ספטמבר הקרוב בדרום אמריקה, שם יחגגו השניים במשך חודש שלם.

רודריגו, מזל טוב יא הורס!
"תודה!".

איך המרגש?
"אני מאד מתרגש, מקווה שלאר אבכה מתחת לחופה".

חתיכת שינוי
"אני נפרד מ-31 שנות רווקות ומתחיל חיים חדשים, עם ילדים ומשפחה.זהו, מתחיל עכשיו מסלול שונה לחלוטין, מבחינת קריירה, מבחינה משפחתית, מאד מרגש".

וואלה! סלבס הוזמנה לחתונה, אבל מישהו אמר לה שצריך להביא צ'ק. ברור שהיא הבריזה.

  • רודריגו גונזלס

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully