פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   דפנה שחר בערב קריוקי אצל שי רגב

   הוא אמנם עדיין מבלה בנסטי של בית "האח הגדול", אבל עד לא מזמן, שי רגב היה המסמר של חיי הלילה במגדלי yoo. אפילו דפנה שחר בילתה שם. וואלה! סלבס לא עוברת סלקציה

   רק שבועיים אחרי שוואלה! סלבס גילתה לכם ששי רגב ואייל גולן התחרו בעבר למי יש את מסיבות הקריוקי השוות ביותר במגדל היוקרתי, הגיע הזמן להראות לכם איך זה נראה מבפנים באמת.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   שמתי לי פודרה, הדבקתי ריסים. שי חולם על אביבית

   כאמור, מדי שבוע פינה רגב את סלון ביתו, החדיר לשם מכונת קריוקי משוכללת, יצא לשופינג וחזר עם ערמות של כיבוד פלאס לא מעט מוזמנים, וכולם יחדיו זייפו להם בצוותא שירים פופולאריים להנאת השכנים האחרים בבניין.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   זה לא מסיבה בלי המלצרים של ניקול ראידמן. דפנה

   בין אורחי הכבוד במסיבות הלוהטות של רגב, ניתן למצוא גם את דפנה שחר, פליטת "מעושרות" המבלה בלילות עם חברותיה לתכנית מאחורי הבר, וחברה הטוב עו"ד סער שיינפיין, אקס "האח הגדול". עוד ניתן למצוא בין הפנים המוכרות את אור כחלון, המנצח בתחרות "נולד לרקוד" ועוד.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   תחייכי יפה, אני אכיר לך את אלירז. סער

   לאחר שרגב שוב ניצל מהדחה אמש, ובמקומו נבעט מהוילה קים הענוג, החברים הקרובים של מתמודד הריאליטי הכי זחוח במדינה, יאלצו לחכות עוד כמה שבועות עד שזה יפתח להם שולחן וישלוף את המקרופון מהארון. עד אז, הם מוזמנים להתחנף לגולן, שעורך מסיבות דומות מאד רק כמה קומות למטה.

   וואלה! סלבס הוזמנה פעם למסיבת קריוקי של רגב, על תקן המנקה. אחרי שכולם הלכו.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   כוכב נולד זה לא פה. עכשיו תרקוד! אור כחלון
   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   לא תשחרר את המיקרופון קצת? רגב שוב שר