נושאים חמים

אייל גולן הפיק קליפ וסינגל למתמודד שריגש אותו

אייל גולן התרגש לשמוע סיפור קורע לב, של מתמודד שהגיע לתכניתו, והפיק לו קליפ פלוס סינגל. וואלה! סלבס לא בונקר

כמו כל מתמודד ריאליטי אחר, גם בר צברי הגיע לתכנית של אייל גולן בערוץ 24, "אייל גולן קורא לך", וחשף סיפור קורע הלב. רגע אחרי שסיים לשיר את "עכשיו", שכתב והלחין, מאחורי הוילון והתמקם מול השופטים, סיפר לחמשת השופטים על הסיבות שהביאו אותו לכתוב את השיר המרגש.

השיר נכתב למען בת זוגו של צברי, שנפטרה ממחלת הסרטן. "שנה אחרי שהתחלנו לצאת, אובחנה אצלה המחלה. אותי זה לא עניין, זאת הייתה אהבה אמיתית", אמר לאייל ולשאר השופטים שהחלו לדמוע. מתברר שהמילים של בר נגעו בליבו הרך של גולן וזה החליט לעשות מעשה.

אייל גולן קורא לך (יח"צ , רועי ברקוביץ')
לא רק זמר. גולן והכנופיה שלו

עם סיום התכנית, הודיע גולן לצברי כי הוא מזמין אותו לאולפן ההקלטה הפרטי שלו, על מנת להקליט את השיר המרגש. קברניטי ערוץ 24 לא נשארו אדישים ושלחו בעקבות צברי צוות צילום. בשבת הקרובה, תשודר תכנית מיוחדת שתעקוב אחרי מעלליו של צברי באופלן ההקלטות.

אייל, יא נשמה!
"הסיפור של בר נגע לליבי. אני חושב שהוא כתב והלחין שיר מצוין ואיכותי והחלטתי להזמין אותו להקליט אותו באולפן. אני יודע שאת האהבה הגדולה שהייתה לו לחברתו אי אפשר לשכוח ולהחליף, אבל אני מאמין שהמוסיקה והשירה יתנו לו כוח להמשיך הלאה".

בר, הסתדרת
"אני מודה מקרב לב לאייל על ההזדמנות והעזרה האישית והמוסיקלית. זה כל כך לא מובן מאליו מבחינתי. התוצר המרגש שיצא יעזור לי להנציח את זכרה של אהובתי. אני חושב שאייל גולן הוא כבר מזמן מעבר לרק זמר".

הסיפור המלא ישודר בסרט "עכשיו בר שר" שישודר ביום שבת בערוץ 24 בשעה 22:00 .

וואלה! סלבס כבר מזמן לא רק רכלנית מקצועית, היא גם חובבת מזרחים רגישים עם ארנק פתוח.

איזה קטע גם שי רגב עושה אייל גולן

רוצים סיבוב: המכונית החדשה של אייל גולן