פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הקריירה החדשה של בטי קפרא

   בטי קפרא, פליטת האח הגדול לא מבזבזת זמן וכבר זוכה בקמפיין ראשון, עובדת על שיר בספרדית וחולמת על פנוני שלה. וואלה! סלבס דביבון מזון

   בדרך כלל נהוג שפליטי "האח הגדול" הראשונים מתמקמים באזור האפור של המוח, ובמקרה הטוב מגיחים באיזו השקה פרובנציאלית. אבל כנראה שהחוקים האלה לא ממש חלים על בטי קפרא, שהשאירה את בעלה מאחור ויצאה אל העולם כשהיא חולמת על קריירה בעולם הבידור.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   תוקעתבשביל שניים

   היום (ב') הגיחה לה הקפרא אל רדיו 90FM, על מנת להקליט דיבוב לדמותה המצוירת שנוצרה במיוחד עבור קמפיין פרסומי של החטיף "קליק", אשר קברניטיו הסכימו לשרבט דמות נוספת בין שלל האנימציות שלהם.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   והרי החדשות מפי קפרא עליך!

   בין ההקלטות חיסלה הכפרה לא פחות מארבע שקיות קליק חמאת בוטנים (היי, היא בהריון, מה התירוץ שלכם?), וסיפרה על הצעד הבא שלה בעולם הבמה: זמרת. כן, שמעתם נכון, אחרי שב"אל על" החליטו שלא לקבל את קפרא בחזרה לעבודה , לאחר היציאה מבית האח הגדול, פליטת הריאליטי נאלצה למצוא תחביבים חדשים שיניבו לה הכנסות. אז ממש בקרוב מיס קפרא, תשלח לאוויר העולם סינגל ראשון בכיכובה. אז נכון, המילים והלחן עדיין לא הומצאו, אבל בימים אלה ממש הקפרא עומלת על מילים בספרדית, לשיר שיוקדש לפנוני שלה.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   זהו החלטתי, אני עוזבת את דודו בשביל וולטר!

   אם תהיתם למה דווקא בספרדית, אז מתברר שקפרא חובבת הטלנובלות למדה את השפה דרך הטלוויזיה, ועכשיו היא כל כך טובה בדיאלקט הספרדי שהיא מוכנה אפילו לכתוב שירה עם ר' מתגלגלת.

   וואלה! סלבס כתבה פעם שיר בסוואהילית, הוא נכשל במצעדי הפזמונים בג'ונגל.

   בטי קפרא יוצאת מהוילה

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   הארגז הזה מאחורה, עם השקיות המלאות, זה בשבילי, כן?