ישראל קטורזה ונתן בשבקין גולשים

ישראל קטורזה הרחיק עם המשפחה עד לצפון הארץ בשביל להנות מחופשת סקי מקומית ונתקל בשורד נתן בשבקין שהגיע לגלוש בשלג. וואלה! סלבס גולשת על קרטון

וואלה! סלבס
25/12/2011

ישראל קטורזה רצה קצת שקט מהרעש של העיר הגדולה, ועל הדרך גם להנות מקצת פסטורליה, אז הוא קיבץ את החמולה הקטנה שלו וביחד החליטו על חופשת סקי. אבל הקומיקאי, שכבר נתקל במעריץ או שניים בחייו, הבין שאם ייסע כאחד העם לאתר החרמון, סביר להניח שיתקל במעריצים שרק ירצו להצטלם ויהרסו לו את החופשה.

מבצעים מיוחדים

נובמבר סייל: ההזדמנות שלכם לנצח את הכאב

מוגש מטעם בי קיור לייזר
יא איזה נחמד פה למעלה. ישראל(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)

בהתחשב בנסיבות, החליט המצחיקול לנסוע עם המשפחה לאתר "סקי בגלבוע", שנמצא בצפון הארץ ונחשב לאתר קצת פחות הומה. אך מתברר שחוקי מרפי חלים גם על המפורסמים וקטורזה אמנם לא הוטרד על ידי האורחים, אבל הוא בהחלט נתקל במפורסם אחר העונה לשם נתן בשבקין.

תראו איזה ביצועים אני נותן פה. נתן(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)

קטורזה, שסרב בהתחלה לנסות את מזלו בגלישה, החליט לאחר שכנועים, לעלות על הרכבל המוביל אל פסגת ההר ושם גילה שאת הדרך חזרה למטה, יאלץ לעשות בגלישה. קטורזה לא איבד את העשתונות והחליט להעזר בילדיו שהובילו אותו.

בשבקין לעומתו, הראה בקיאות בכל הנוגע לגלישה, זאת למרות הניסיונות הרבים של קטורזה להוציא אותו מריכוז על ידי בדיחות וחיקויים. סוף טוב הכל טוב והשניים חזרו בשלום לביתם, ללא כל עצמות שבורות, סימנים כחולים או שריטות.

וואלה! סלבס גולשת רק שמאחוריה יש מדריך מסוקס.

גם איל קיציס וגיא גיאור טסו לחופשת סקי

יא תראי, זה בשבקין שם למטה.(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)
מהעין של קטורזה נפלתי.(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully