פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   דנה רון ודנה ספקטור עושות סולחה

   חודשיים אחרי שדנה רון ודנה ספקטור התכסחו על גבי האינטרנט, החליטו השתיים לעשות שולם לעולם יצאו לשופינג. וואלה! סלבס דנה למה?

   הכל התחיל ביום שחרורו של גלעד שליט, לפני כחודשיים, אז כתבה לה דנה ספקטור בחשבון הטוויטר שלה סטטוס שהוציא את דנה רון מהכלים: "האנשים המתגודדים במפגיע במצפה הילה הם בעצם אנסי ביחדנס. ממש כמו ההוא שמתיישב מ?מ מהשמיכה שלך בים, למרות שהחוף ריק. בכח נהיה עם ישראל חי, בכח". רון לא נשארה חייבת והשיבה יממה לאחר מכן: "זהו עד פה, איזו אכזבה. ציטוט בטוויטר לא נותן לי להמשיך הלאה... דווקא אתמול הציניות אינה במקומה... הציוץ שלה פגע בי בבטן הרכה... מודה שנעלבתי גם באופן אישי... מה זה אומר שבאמת ובתמים הרגשתי אתמול שאנו עם ישראל מאוחד? פאתטית? עלובה? מתלהבת?... אני מקבלת בחילה, כי המשפט הזה הגעיל לי את הנשמה, כי זה פשוט מגעיל".

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   אז את בעצם מצטערת על מה שאמרת?

   מאז אותה התכסחות אינטרנטית שתי הדיוות לא נצפו כשהן מתקשרות אחת עם השנייה. עד שדנה רון הלומת הקרב עם פרידה הכט, החליטה שאי אפשר להמשיך ככה והזמינה את ספקטור לדייט נשי של סולחה. השתיים נפגשו ללאנץ' ב"ספגטים" וקינחו בשופינג בכיכר המדינה, שם רכשו נעליים. ככה זה, אין שפת סולחה טובה יותר משפת השופינג.

   וואלה! סלבס עושה סולחה רק אם מי שמתחנף ומגיש לה פחמימות ריקות.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   תראי, מצטערת זו מילה גדולה
   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   התיק הזה דומה לי?