פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   אפרת גוש עושה נינט טייב

   אפרת גוש הגיעה לאירוע של בנק מזרחי טפחות על תקן התכנית האמנתית והחליטה לעשות נינט טייב ולשיר את "בדד" של זוהר ארגוב. לסיום אמרה "היום בנק מזרחי, מחר קיסריה" וואלה! סלבס הוזה

   אפרת גוש יודעת שבמצב הכלכלי של היום, כל עבודה מכבדת את בעליה וזה לא משנה אם את נחשבת לזמרת מיוחדג'ת, כשמזמינים אותך להופיע את מגיעה. גם אם זה באירוע השקה של איזה בנק.

   גוש, שלא בוחלת בשום אמצעי, הגיעה אתמול (א') לאירוע ההשקה של הקמפיין החדש של בנק "מזרחי טפחות" על תקן התכנית האמנתית, עלתה לבמה ושרה את השיר "בדד" של זוהר ארגוב, אותו שיר שמלווה את הקמפיין. ממש כמו שטייב עשתה בחתונה של יובל שרף ושלומי שבן ובאיזו מסיבת יום הולדת פרטית.

   אפרת גוש (אביב חופי)
   אולי לא קיסריה, אבל היי, משכנתא בטוח תקבלי.

   רגע לפני שעלתה לבמה, נשאלה הזמרת על ידי אחד האורחים אם זה לא מביך להופיע באירועים מסוג זה, אפרת החליטה להשיב לה מעל הבמה ואמרה "היום בנק מזרחי, מחר קיסריה" זה טוב לטפח ציפיות, כפרה. בהמשך היא ניסתה את מזלה ושאלה אם יש בקהל מישהו פנוי ועשיר. אף אחד לא ענה. באסה.
   באו להתחנף למנהל הבנק שלהם: נתן גושן והצמודה שלו בר בן וקין, עודד מנשה ועדן הראל, טל מוסרי, ליאל דניר, גאלה קוגן, שלי גפני, רמי ורד ועוד.

   וואלה! סלבס פעם שרה בדד, אבל זה רק בגלל שלא היו לה חברים. גם אז אף עשיר מהקהל לא התנדב לעשות לה שמח.

   אתם חייבים לראות את הגרסה של נינט טייב לשיר "בדד"

   נתן גושן, בר (אביב חופי)
   זה רק לוק של קבצנים. נתן ובר
   ליאל דניר, גאלה קוגן (אביב חופי)
   רוצה הלוואה, בובה? דניר וקוגן
   עודד מנשה, עדן הראל (אביב חופי)
   לקוחות פלטינה? מנשה והראל