פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   שרית גומז: "אם אני משתכרת, אני מתעלפת"

   שרית גומז הגיעה לאירוע של חברת אלכוהול וסיפרה שאם היא שותה יותר ממשקה אחד היא עלולה להתעלף, זה לא הפריע לה לשתות ארבעה משקאות. וואלה! סלבס בטי פורד

   שרית גומז עדין נהנית מ-15 דקות התהילה שלה כמיני סלבס ומתחילה לפקוד אירועים יחצנים ברחבי העיר. היום (ג') הגיעה הצלע השלישית מהסדרה "שלוש" לסדנה להכנת קוקטיילים אלכוהוליים שאירגנה חברת "אבסולוט". במסגרת הסדנא, הטיסה החברה בחור בשם מאט פומורואי שנושא את הטייטל הביזארי "המיקסולוג הראשי" של החברה או במילים פשוטות, הבחור שאחראי על כל הקוקטיילים הכי שווים. כן יש אחד כזה.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   פעם ראשונה. גומז, פונדק ומוטי

   במסגרת הסדנה, חשפה הגומז פרט משעשע על הרגלי השתייה שלה. מתברר שבמידה והרווקה הלוהטת שותה מעל משקה או שניים, עלולים הסובבים למצוא אותה מעולפת על הרצפה. שיו, הכי דרמטית!. אגב, הפרט הקטן הזה לא הפריע לבלונדה ללגום ארבע כוסות של הקוקטייל ביג אפל. מה עם קוקטיילאה?

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   פעם שנייה. גומז, סער וגוטליב

   עוד הגיעו לשתות בחינם ולצפות בגומז שותה ולא מתעלפת: מוטי ופונדק מ"המירוץ למיליון", שקיבלו מהגומז מחמאות על המראה שלהם (כנראה שהיא ממש השתכרה), עדי נוימן והחצי השני שלה גילי סער, אורי גוטליב, יונתן ווגמן, מיכל שפירא ומורן מזור שלא אמרה מילה על הזוגיות שהמציאו לה עם עומר דץ.

   אם וואלה! סלבס שותה יותר מכוס אחת, היא מתחילה להתפשט ואז באמת כולם מתעלפים.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   מה קיבלת? גוטליב
   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   איפה עומר דץ? מזור