פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   כוכבי "ארץ נהדרת" נפרדים מאסי כהן

   חצי שנה אחרי שהודיע שלא ימשיך לככב גם בעונה הבאה של "ארץ נהדרת", החברים הטובים של אסי כהן, חוגגים לעריק הפרטי שלהם מסיבת פרידה. וואלה סלבס ביוש

   אסי כהן אולי נטש את "ארץ נהדרת", אבל החברים הטובים מהתכנית הכי מצחיקה בטלוויזיה, ממש לא התכוונו לתת לו ללכת בלי מסיבה פרועה ומתוקשרת. אז נכון, לקח להם חצי שנה לתכנן את האירוע, שבסיומו של דבר נחגג ב"ביפר", בר בבעלותו של קיציס, אבל היי, עדיף מאוחר מאשר אף פעם, לא? בין הפנים המוכרות שהטריחו עצמם לאיוונט הפרידה של כהן נתפסו מנחה התכנית, איל קציס, שהגיע נטול טלי מורנו ההריונית שלו, טל פרידמן שחגג את עצמו לדעת עד סוף הערב, שני כהן בלוק משמח, אלי פיניש בפרצוף עגמומי, מריאנו אידלמן, עלמה זק, מאור כהן ומי שנבחר להחליף את כהן, רועי בר נתן המוכשר והקורע. בפינת ה"מה קשור" אגב, הגיע הפעם חברו הטוב של כהן, שלום מיכאלשווילי.

   אסי כהן (אביב חופי)
   אז יאללה ביי. אסי כהן

   כזכור: כהן שנחשב לאחד הכוכבים הכי בולטים בתכנית, הודיע שלא ימשיך לעונה הבאה של "ארץ נהדרת". הסיבה הרשמית: מיצוי. מקורבים לשחקן לרלרו שאסי הגיע לרמת מיצוי שגורמת לו לשנוא את כל הדמויות שהוא מגלם פרט לאחת, שאולי, אותו הוא מגלם גם ב"בובה של לילה", בערוץ הספורט. עוד נטען כי כהן לא מעוניין יותר לעשות חיקויים ומה שהוא באמת אוהב זה לשחק דמויות.

   הפרלמנט המפורסם של שאולי וחבריו ל"ארץ נהדרת" יהפוך לסדרה.

   הדמויות היחידות שוואלה! סלבס יודעת לשחק זה ספרנית סקסית, עלמה במצוקה ואחות שובבה.

   עלמה זק (אביב חופי)
   שני כהן (אביב חופי)
   צבעונית משהו. כהן
   אלי פיניש (אביב חופי)
   כאילו לא שם לב לצלמים. נו, גם זו טקטיקה. אלי
   מריאנו אידלמן (אביב חופי)
   מתגנב החוצה? מריאנו
   מאור כהן (אביב חופי)
   לא הבאת פיצות? מאור
   שלום מיכאשלווילי (אביב חופי)
   אולי בעונה הבאה? שלום