פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   אוסי וכרמית דיוות

   על המרקע אוסי וכרמית, שתי הכוכבות הכי בולטות של "המירוץ למיליון", אולי מדברות בעממיקו-שיק על ג'חנון וקולולו, אבל בחיי היומיום הן בכלל מגה סטאריות בהתהוות. וואלה! סלבס קובנה

   דנה אינטרנשיונל בהלם: יש שתי דיוות-תימניות חדשות בביצה, אוסי שפיר וכרמית זכאי, בשבילכם, התימניות מ"המירוץ למיליון". בזמן שאתם מתעלפים על הצהלולים בח' ו-ע' של השתיים, הן בכלל עלו על בגדי השבת שלהן וקפצו לעשות שמח באיוונט השקת קולקציית החורף של חברת האיפור OFRA.

   לאחר שסיפרו לכולם עד כמה שהן נהנות לראות את עצמן על המרקע וכרמית השוויצה בשעון שקיבלה מבעלה שביקר ברוסיה ("כי שם זה עולה רק חצי מחיר!"), אוסי הודיעה שהיא ממש היתה רוצה להישאר לשואו המרכזי של הערב: סדנת איפור של מאפר העל, מיקי בוגנים, אבל חייבת ללכת לקורס להעצמה נשית. כזו קטנה וענוגה, חייבת מישהו שיעצים אותה באמת. רגע לפני שהיא עזבה את המקום, לרלרו השתיים כי הן כבר הציעו את מועמדותן לתכנית הריאליטי המתגבשת במשרדי רשת "אפקט הפחד". מי אמר רודפות פרסום?

   אתי דדואי, דפנה שחר, מעושרות (יח"צ)
   מתות לדרינק, יש למישהו עודף ממילון?

   העבירו שפכטל על הפרצוף בשביל דרינק און דה האוס: רבקה מיכאלי, מורן אייזנשטיין, קארין כהן, אירית רחמים, אמירה בוזגלו, כוכבי "המירוץ למיליון": אדל וטום וניצן ופיפי, כוכבות "מעושרות": אתי דודאי ודפנה שחר. הבריזה: דניאלה פיק. הסיבה: היתה חייבת להספיק לקורס נהיגה מונעת.

   וואלה! סלבס מורחת מייק-אפ עם צינור השקייה ומטאטא רחוב.

   המירוץ למיליון (יח"צ)
   המירוץ לרימל. כוכבי המירוץ למיליון מאופרים
   מיקי בוגנים (יח"צ)
   מישהו רוצה ללמוד איפור? בוגנים
   קארין כהן (יח"צ)
   באתי בגלל האיפור, נשארתי בגלל המצלמות
   אמירה בוזגלו (יח"צ)
   מדגמנת את מראה חורף 2030 שלא תגידו שלא ידעתם
   מורן אייזנשטיין (יח"צ)
   היי בנאטורל
   אירית רחמים (יח"צ)
   איפה החולצה השקופה? רחמים