פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   וידאו בלעדי: עידו ויונית מתחתנים

   וואלה! סלבס גאה להציג: וידאו בלעדי מחתונת השנה של עידו רוזנבלום ויונית לוי, כפי שתועד מהמסוק של חברת "ישראקופטר". וואלה! סלבס אם אשכחך ירושלים

   וידאו בלעדי: עידו ויונית מתחתנים

   אחרי אין ספור ספוקלציות, סוף סוף זה קרה: עידו רוזנבלום נשא לאישה את מגישת החדשות הלאומית, יונית לוי. המאורע המשמח התקיים לפני זמן קצר בדירתם של השניים בבניין יוקרתי במרכז תל אביב.

   אל האירוע, שהחל בשעה 17:00 בדיוק, הגיעו שבעים מבני משפחתם וחבריהם הקרובים של הזוג. בין המוזמנים היו: מנכ"ל חברת החדשות אבי וייס, העיתונאי והסופר רון לשם, ומי שאחראית על השידוך של השניים - הכתבת גל גבאי.

   הזוג, שניסה לשמור על פרטי החתונה תחת מעטה חשאיות, מחשש שמא ידלוף לתקשורת, החל כבר אתמול (ב') בהכנות לאיוונט. בשלב הראשון מרפסת הבית נתחמה בעזרת עצי אשוח ופנסי תאורה גבוהים, על מנת למנוע מצלמי הפפראצי להשיג תמונה של האורחים והזוג המאושר. מאוחר יותר הגיע גם הבר הפתוח שהוצב מתחת לכיפת השמים ושולחנות שהוצבו בכניסה לבית שם החרימו לאורחים את הטלפונים הניידים.

   כזכור, עידו ויונית הכירו לפני כשלוש שנים, בתיווכה של חברתם המשותפת, כתבת החדשות גל גבאי, ולפני כשנה, במהלך יום הולדתה ה-34 של לוי שנחגגה במסעדה ביפו, כרע עידו ברך והציע נישואים אל מול עיניהם המרוגשות של מספר חברים מצומצם. בסוף הארוחה המשיכה החבורה העליזה לספארי, שם ערכו סיור לילי.

   וואלה! סלבס כאמור, העלתה מסוק של חברת "ישראקופטר" על מנת להביא לכם תיעוד מיוחד ובלעדי של האירוע המשמח. שלא תגידו שלא משקיעים בכם!

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   מבט מהאוויר. מימין: האורחים מתמנגלים על הגג. משמאל: למטה: המארחות שהחרימו את הטלפונים הניידים (צילום: שוקה כהן)
   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   מבט מהמסוק: האורחים נהנים מקייטרינג ובר חופשי (צילום: שוקה כהן)

   כל הפרטים על חתונת השנה:

   מדוע נטשו חלק מהאורחים את החתונה של עידו ויונית?

   תמונות מהאירוע: מי האורחים שהגיעו לחגוג עם הזוג המאושר?

   חשיפה: האבטחה הכבדה שנשכרה לחתונת השנה.

   בחנו את עצמכם: כמה אתם מכירים את עידו ויונית?