פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   שרית חדד חוזרת לשגרה

   אחרי תקופה של הורדת פרופיל, שרית חדד חזרה לעניינים בגדול, והגיעה למסיבה של המפיק יעקב למאי, כשהיא חבושה בצווארון קוטור שחור. וואלה! סלבס זאת ששומרת עלייך

   לאחר תקופה של הורדת פרופיל בעקבות תאונת הדרכים בה הייתה מעורבת, שרית חדד חוזרת לעניינים. את הוויקאנד היא פתחה עם הופעה בליין מסיבות הגייז "אריסה", ובמוצאי שבת היא הגיעה עם אמרגנה אבי גואטה לחלוק כבוד למפיק המוזיקלי יעקב למאי, שערך מסיבה לאשתו במועדון "פיצ'ר" בהרצליה פיתוח.

   יעקב למאי הוא פזמונאי, מלחין ומעבד שעבד עם לא מעט מוזיקאים בארץ, כמו שרית חדד, משה פרץ וארקדי דוכין, שהגיעו לחלוק לו כבוד. דווקא אייל גולן, שגם איתו למאי שיתף פעולה בלהיטים כמו "מציאות אחרת", ו"מלכת היופי שלי", לא הגיע למסיבה. כנראה שהוא היה עסוק בארגון מסיבת יום הולדת לברק יצחקי, עליה גם טרח לעדכן בחשבון הטוויטר שלו.

   אז חוץ מחדד שלא הפסיקה לסובב ראשים, משה פרץ הגיע למקום חמוש בגירלפרנד ירדן גוזלן שלו, ונשאר לרקוד בטירוף כמעט עד סוף האיוונט. סופי צדקה ההריונית עזבה מוקדם וסיפרה בצחוק שזה בגלל שיש לה צירים, פבלו רוזנברג ומירי לוי היו רומנטיים על הספות בחוץ, ישי לוי לא ממש ראה את המסיבה כי את רוב הזמן הוא העביר בהפסקות סיגריה בחוץ. באומנותי: הופעה של ארקדי דוכין וקייטרינג.

   וואלה! סלבס אף פעם לא זזה מהבר

   שרית חדד, אבי גואטה (ניר פקין)
   צווארון קוטור. שרית חדד ואבי גואטה
   משה פרץ (ניר פקין)
   לאבי דאבי. משה פרץ וירדן גוזלן
   פבלו רוזנברג, מירי לוי (ניר פקין)
   את באה לספה? פבלו רוזנברג ומירי לוי
   ישי לוי (ניר פקין)
   איפה יש פה פינת עישון? ישי לוי
   ארקדי דוכין (ניר פקין)
   הגעת למקום הנכון. ארקדי דוכין
   סופי צדקה (ניר פקין)
   תסלחו לי, אני עם צירים. סופי צדקה
   פבלו רוזנברג, ישי לוי (ניר פקין)
   אני כל כך שבאת! פבלו רוזנברג וישי לוי
   יעקב למאי (ניר פקין)
   אז מזל טוב וזה. יעקב למאי