פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   אריק סיני: למה הברזתי מגמר 'היכל התהילה'

   אחרי שהתחתן מול מצלמות 'היכל התהילה', אריק סיני בחר שלא להגיע לגמר ששודר הערב, ובתוכניתה של איריס קול הסביר למה: "הרגשתי מבוכה גדולה ואני מקווה שלא קלקלתי לאף אחד"

   אריק סיני: למה הברזתי מגמר 'היכל התהילה'

   אחרי שנסגר בוילת "היכל התהילה" ואפילו התחתן בתוכה, אריק סיני לא הופיע היום למשדר הגמר של "היכל התהילה". סיני סירב להתייחס להברזה שלו מהערב הגדול, אבל הסכים להתראיין לתוכניתה של החברה איריס קול ב"רדיו ללא הפסקה" שמשודרת מדי ערב. "מה שלא רציתי לעבור שם זה מבוכה. אני מסתכל מפה על החברים המודחים שיושבים בשולחן, ואת המבוכה הזאת רציתי לחסוך".

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   "מקווה שלא קלקלתי את השידור". אריק סיני (צילום: יחצנים)

   סיני הדגיש שלהברזה שלו לא היה קשר להתבטאויותיו של בני אלבז. "זה שטויות", הוא אמר והוסיף: "אני חושב שאם היו סוגרים היום את התחרות והיינו יושבים בבית זה היה שונה. אבל כבר הלכנו הביתה. בהתחלה חשבתי לנסוע ואז אמרתי לעצמי: 'מה, לשבת עוד פעם?'. הרגשתי מבוכה גדולה ואני מאוד מקווה שלא קלקלתי לאף אחד את השידור".

   לסיום אמר סיני, "חודשיים ישבנו עם חמישים מצלמות ודיברנו על הכל ושרנו על הכל. אני לא נעלבתי משום דבר, לא מזה שהודחתי ולא מזה שבני אמר את מה שאמר". גם על טענותיו של בני אלבז לפיהן לא קיבל מספיק קרדיט על החתונה של סיני ותעשה הוא אמר: "אם צריך - הקרדיט הוא כולו של בני".

   וואלה! סלבס תמיד לוקחת את הקרדיט לעצמה.