פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   האנטומיה של גריי יפואים

   משלחת שחקני הטלוויזיה ההוליוודים שנחתה עלינו פתאום באמצע יוני, הגיעה אתמול למרכז "נא לגעת" ביפו. היעד הבא: ג'רוזלם. וואלה! סלבס עושה להם צ'ק-אין

   שישיית השחקנים ההוליוודים שנחתה בישראל ממשיכה את הסיור שלה בארץ הקודש. קווין מק'קיד (אוון האנט) ושרה דרו (אפריל קפנר) מהסדרה המצליחה "האנטומיה של גריי", הגיעו אתמול למרכז "נא לגעת" ביפו, יחד עם השחקנים לוקאס נף (מהסדרה "לגדל את הופ"), שאנון וודוורד מהסידרה "אי.אר", גרגורי סמית' ששיחק ב"אוורווד", והממתק טראוויס מילנה. השישייה ראתה את ההצגה "לא על הלחם לבדו" שהוצגה על ידי שחקנים חירשים-אילמים.

   מחר תמשיך השישייה את סיורה בארץ הקודש. רשמו בבלקברי: האוטובוס ההוליוודי ייצא לג'רוז, שם יסיירו הטוריסטים בעיר הקודש ויאכלו ארוחת צהריים מרוקאית אותנטית. בערב יגיעו לפסטיבל האור הבינלאומי בעיר העתיקה, בו יציגו עשרות אמנים מהארץ ומהעולם מיצגי אור ומיצבים אומנותיים. הכי קולטורה.

   על כל הטיול המסעיר הזה מנצח הארגון הציוני America's voice in Israel שמטיס לארץ אנשים משפיעים ומובילי דעת קהל כדי שיפיצו ביקורות חיוביות על ישראל בתפוצות. רגע, זה לא התפקיד של בר רפאלי? או שמאז הפרידה מליאונרדו דיקפריו המחוייבות הזאת הלכה קאפוט?

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   מאוד נייס פה באיזראל. אפריל קפנר לשירותכם.
   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   חמוד, רוצה לעשות עלייה? לוקאס נף
   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   ועכשיו תגידו צ'יייז. כוכבי הוליווד במרכז נא לגעת