נושאים חמים

מאיה בוסקילה ומתן כהן התחתנו

אחרי בילד אפ שנמשך שבועות, התקיימה אתמול חתונת הענק של מאיה בוסקילה ומתן כהן באולם "נסיה" מול 700 נרגשים. וואלה! סלבס שוברת כוס

אתמול התחתנו מאיה בוסקילה ומתן כהן, אחרי בילד אפ שנמשך שבועות, במהלכו שיתפה אותנו במסיבת הרווקות הגרנדיוזית באילת, בחינה, בטעימות ובמדידות. החתונה התקיימה באולמי "נסיה" בצומת ראם ונכחו בה כ-700 מוזמנים. אז מה היה שם?

מאיה בוסקילה לבשה לחופה שמלה נטולת מחשוף של המעצב דני מזרחי (הכי קייט מידלטון), אבל אל תדאגו לה, בהמשך הערב היא החליפה עוד שתיים. הראל סקעת הכניס את הזוג לחופה עם השיר "נשבע" של חיים משה, ולא במקרה: מאיה והראל סיכמו כבר לפני 6 שנים, עוד בתקופת דודי מליץ, שאם מאיה תתחתן - זה יהיה השיר שישיר לה.

עדי אשכנזי הגיעה עם בן זוגה איתן בן זקן והציגה בהופעת בכורה את הבת, שעונה לשם פולי. בגזרת הזוגות המוזרים: ציוך ברוך הגיע עם ליאת אשורי (שהלכה גם היא על מראה הוזמנתי-לחתונה-בארמון-בקינגהאם), אורנה דץ הגיעה עם אגם רודברג (שלא שתתה בכלל בגלל חזרות שיש לה היום) ויעל בר זוהר שהגיעה עם מושיק גלאמין על תקן גיא זוארץ. בגזרת האיחורים: אילנית לוי, שכזכור איחרה גם לחתונתו של קובי מימון ביום חמישי האחרון, דפקה גם הפעם איחור והגיעה ברבע לאחת עשרה, בדיוק אחרי החופה והמנות הראשונות.

בוסקילה (33) וכהן (24) הכירו לפני שבעה חודשים, דרך חבר משותף שהתעקש להכיר לה את מתן, שעובד כאיש משרד הביטחון. בוסקילה נפנפה את ההצעה בהתחלה, אבל אחרי ניג'וסים הסכימה לצאת איתו לדייט, והשאר היסטוריה.
את מסיבת הרווקות שלה חגגה בוסקילה בוויקאנד באילת עם עוד 10 חברות במלון "הרודס", ומיד אחרי החתונה הגיע הזוג הטרי למלון "אלכסנדר" בתל אביב, לסוויטה שמשתרעת על פני 550 מ"ר וצופה אל הים ואל העיר.

וואלה! סלבס מתרגשת שזה אי-מא!