פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   חנה וינטור וליהיא גרינר מכסחות את הסלבס

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)

   זאת חכמה מאוד קטנה לתהות על מלבושיה של דון לני גבאי כשכל עת שהיא נכנסת לארונה היא יוצאת ממנו מקושקשת לגמרי. אבל חמודה, מה זה, מה חנה וינטור רואה? האם את מנסה להיות היפסטרית מטונפה? משקפיים לא עדכניות כבר יש, סמרטטת לא מגוהצת, בארור. ולפי מצב הפריזורע רואים שלא חסרים לך פשפשים באאוטפיכס. הפעם קלעת בול, לפח.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)

   לא, רותם סלע לא התחילה למלצר במועדון המנזר, והתמונה הזאת לא צולמה בניינטיז. את גזרת מקל הסנוקר חירבו מטפחת טישיו לקוקסינלים ששימשה כטופ, ג'ינס הסובל מאקזמות, גזזת, פטרת ופילינג כימי כעור, ובתור שוז נעלה סלע שני גונדולות מטופשות. תזכירי לנו איך היית פעם סטייל אייקון?

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)

   מקרקס של טעויות פאשן דילגה ליהיא גרינר אל טוטאלוס של מאלפת אריות בקרקס צ'צ'ני: הפריזורע שואה, השפכטל בגוון קיא חתולים, מעיל גריאטרי צוות לספק טופ ספק חוסם עורקים, מכנסיים שגורמים ללובשת למפשעה חצויה ושוז מזארוש אבו דאבי השלימו את המה-פח של גרינר. רק חסר לך לפיד לוהט כדי להדליק את כל אלו ואת מושלמת.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)

   קשה להאמין, אבל הילה אקראי הצליחה להיכנס שוב אל רשימת המתלבשות הסבירות של חנה וינטור כשהיא מתוקתקת. השעון מתקתק: הפריזורה מקסימה, טופ בסיסי חובר לחצאית כיפית, לתכשטת מובנת ולגרבונים סבירים. הכי דורותי מארץ עוץ. לכי על שביל האבנים הצהובות הילה, לכי.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)

   די, תרפי

   יש מצב שמלכת הלאזביות (לא, לא ג'סטין ביבר) אוחזת רק בשני אאוטפיטים? ליום ראשון עוטה פרידה הכט: עליונית שחורה, טופ לבן, שני צינורות ביוב שחורים בתור מכנסיים, ושוז של מילואימניקים מהקרייה.

   ליום שני: טופ נפט שחור וקונדום מג'ינס כהה. ומה לגבי שלישי? אותו אאוטפיכס. רביעי אתם שואלים? את קודמו. ולגבי שאר הימים? חנה וינטור צופה שהולך להיות שם וויקנד שחור. אוף איתך, חטפתי ממך כבר בלאקאאוט.

   אריק ברמן (אביב חופי)

   צא מזה

   אריק ברמן מנסה להמציא את עצמו מחדש בתור זמר יודל מהביבים או בתור רם פרייס סיטון לעניים? עד שחנה וינטור תמצא את התשובה ברמן מתבקש לאסוף את מגבעת הציד הגרמני, חולצה שגורמת לסנוור קרנית, ומכנסיים מעוותות שהשאיל מאבי ביטר להשליך את כל אלו הפחה ואז להתחיל לקחת כדורים. ממליצה על קלונקס.