חנה וינטור

חנה וינטור מכסחת

מי צריך ליטול קרבוסילן לפני שהוא מתלבש, מי בלעו את האחיות אולסון, ומי עושה שופינג בפחי האשפה של ויצ"'ו? תיפסו מחסה, עוד שבוע דיזאסטר עבר על חנה וינטור.

חנה וינטור | צילום: אביב חופי
28/01/2011
רינת ושירן גיטר המדור של חנה וינטור(צילום: אביב חופי)

מלבד החשד שרינת ושירן גיטר בלעו את האחיות אולסון, האם הן גם מטפחות לוק של מטרוסקסוערס? אל התקן ראש בטקסטורת תותבת מבית הפאות של רבקה זהבי ושחפים אנורקסים בתור גבות, שידכו הבנות חולצה גברית מעוררת בלוטות הזעה (איף), חגורה קרימינלית, מכנסי ג'ינס מוחצי שחלות וז'קט מעוות טורסו. תגידו, מי עשה לכן סטיילינג , יגאל אלנקרי?

עוד בוואלה!

אפילו הפסקה ליום אחד מסוכנת: כיצד נראים חייה של מושתלת כליה?

בשיתוף האגודה לזכויות החולה
מארינה מקסימיליאן בלומין המדור של חנה וינטור(צילום: אביב חופי)

שוב פעם מארינה מקסימיליאן בלומין עשתה שופינג בפחי האשפה של ויצ"ו? או שהטוטאלוס הכולל פריזורע מכונמת, ז'קט רוח שיאה לקוקסינל קוקטי, מטלית רצפה של ניקול כחצאית, ובטונאדות הזויות במקום שוז הם בעצם אמצעי המניעה החדשים? חנה וינטור לא בהריון, אבל כבר נהיו לה בחילות. שקית הקאה, מישהו?

דניאל סלומון המדור של חנה וינטור(צילום: אביב חופי)

קוראים מקסימים, אנא בחרו את התשובה הנכונה: ממי השאיל דניאל סלומון את האאוטפיכס? 1.מאמו הדואגת 2.מבעלת בסטה לצ'ילומים בנחלת בנימין 3.מתיקי דיין 4.מפרידה הכט הלאזבית 5.כל התשובות נכונות. בין הפותרים נכונה תוגרל ערכה להורדת נפיחות וגזים של קרבוסילן.

מורן אטיאס המדור של חנה וינטור(צילום: אביב חופי)

מה זה זה? מורן אטיאס לא אמרה שדולצ'ה וג'ננה ילבישו אותה על השטיח האדום? האני, הפריזורה מקסימה וגם הגוון הלא ברור של הליפסטיק נסלח, אבל כותנת לילה שחורה ומפוהקת של סמארק אנד ספנסר זה לא אאוטפיט שגורם לחנה וינטור לקנא בך, להיפך.

יון תומרקין המדור של חנה וינטור(צילום: אביב חופי)

מי זרק את יון תומרקין למכונת הכביסה על תוכנת השריה פלאס סחיטה, לחץ על פליי והביא את חנה וינטור לנקודת רתיחה? תותי, חולצה מכופתרת תכולה פלאס ז'קט משובץ עם מכנסי ג'ינס כהים ושוז נפלאות היו יכולים להצטלם הרבה הרבה יותר טוב, אם רק היו עוברים גיהוץ, קאפיש?

מרינה קבישר המדור של חנה וינטור(צילום: אביב חופי)

כמה מרגיע לצפות במרינה קבישר והשעשוע שלה כשהיא אמונה באאוטפיט נשי, מעודן ויאה לארוסת מיליונר צעיר. אומנם הפריזורה הכהה מכבידה מעט על הקרניות, אך שמלת וולנים מתחרה בשילוב ז'קט מחויט ושוז נאות יוצרות מראה מושלם. ולא, אני לא אומרת את זה בגלל שני כדורי הזנקס שבלעתי קודם. הכי יפה לך יוקרה, תתמידי.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully