נושאים חמים

נועה תשבי מלקקת

נועה תשבי מלקקת לאשטון קוצ'ר, והוא מתעלם . ג'ודי ניר מוזס שלום מתבאסת על המשקל שלה, וטל ברמן גונב כרטיס למשחק של הנבחרת ומשלם על כך ביוקר. סלבס מצייצים בסופ"ש. וואלה! סלבס הכי סטוקרית

.

נועה תשבי

נועה תשבי החנפנית שלחה לאשטון קוצ'ר הודעה בטוויטר באנגלית, והנה היא בתרגום חופשי: "ברוך הבא לישראל! בימים כאלה אנחנו בהחלט צריכים את האור, האהבה והאפשרויות שלך שם".

נועה תשבי מדגמנת את קולקציית חורף 2010 של ML (יח"צ , יניב אדרי)
הלשון ארוכה. תשבי (צילום: יחצ)

ג'ודי ניר מוזס

אצל ג'נמ"ש כרגיל, הקרחנה לא נגמרת, שימו לב: "חזרנו ממסיבת יומולדת של חבר בגזוז. דנה אינטרנשיונל המדהימה הופיעה שם. הרבה זמן לא ראיתי אותה מופיעה, שכחתי כמה היא טובה. היה כיף לרקוד שעתיים בלי הפסקה. מעניין כמה קלוריות התפיידו להן?".

ג'ודי ניר מוזס שלום (אביב חופי)
כמה קלוריות שרפת? ניר מוזס שלום (צילום: אביב חופי)

דנה ספקטור

ואיך דנה ספקטור חוגגת את התאריך העשירי לעשירי? במרורים כמובן: "נזכרתי שהתחתנתי גם אני בתאריך סמלי, 0909. עם איך שזה נראה כרגע בתקשורת, היינו צריכים לבחור ב-666".

דנה ספקטור (אמיל טבוסוב)
חתונה בתאריך סמלי. ספקטור (צילום: אמיל טבוסוב)

טל ברמן

לא יכולנו לנסח זאת טוב יותר: "החטא ועונשו: מי שלוקח כרטיסים למשחק הנבחרת על חשבון הפרסים למאזינים, יושב ממש בפינה. אבל ממש בפינה".

טל ברמן (אביב חופי)
מגיע לך. ברמן (צילום: אביב חופי)

אסי עזר

אסי עזר אוהב שמרכלים עליו ואחר כך לרכל על כך עם אימו: "צלם פפראצי תפס את אמא שלי והתחיל לתחקר אותה איזה תלמיד הייתי. היא כמובן שיתפה פעולה. מצחיק".

אסי עזר (אביב חופי)
אמא, אמא שלי. עזר (צילום: אביב חופי)

איה כורם

לא צריך הרבה כדי לגרום לאיה כורם קצת רגעי נחת: "אושר אמיתי: כשהלק שלי מתאים בדיוק למה שאני לובשת".

איה כורם (שוקה כהן)
מה שעושה ילדות קטנות מאושרות. כורם (צילום: שוקה כהן)