פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   בית קברות לנון: לאסי כהן יש זמן לחברים

   עומר גלעדי חוגג בלי שורדים, רון שחר וקרן מור מתעמקים בכתובים ולאסי כהן יש זמן לחברים. הרב של"ד טרח המון כדי לגרד נון ועוד נון

   .


   .

   .

   שני. 9:30. אייל גפן צועד בנחישות ברחוב פנקס לכיוון מזרח.


   .

   ראשון. מוקדם מוקדם בבוקר. רון שחר, טלנובליסט מקצועי, יושב לבדו בבית קפה וקורא עיתון. הרב של"ד כבר הפסיק לעשות את עצמו מתעניין.

   .

   ראשון. בוקר. גם קרן מור יושבת בבית קפה, גם היא קוראת עיתון, רק שהיא מדלגת על כל הפוליטיקות והפרשנויות, ועוברת ישר למוסף הכלכלי. כן, גם שחקניסטית יכולה להיות כלכליסטית.


   .

   רביעי. צהריים. אסי כהן, הגבר השווה ביותר בטלוויזיה של הרב של"ד, מתיישב לאכול עם חברים בחוף גורדון. אמצע השבוע ארוחת צהריים על החוף הא? זה מה נקרא מסודרים.


   .

   שני. ערב. הספר (אולי הוא מעדיף 'מעצב שיער', לא בטוח) של ערוץ 10 חוגג יומהולדת, מקבל מלא מתנות, פלאס קליפ מיוחד ואישי מירון לונדון ומוטי קירשנבאום.


   .

   חמישי. ערב. עומר גלעדי, זה שחשבנו שהוא גבר-גבר עד שהוא הפסיד לויקה, חוגג יומהולדת בוואלס עם הרבה חברים, ואף פרצוף מוכר מהאי היעני-בודד.

   .

   שישי. 18:00. אנחל בונני, זוהר ליבה, ידין חורב, אורית שר ויעל דואני (שהמקור מתעקש לכנות בחוסר כבוד "אחות של רוני סופרסטאר") חוגגים יומהולדת לחברה בשם רונה בבר תל אביבי.


   .

   קרדיט ובדיחה, בדיחה וקרדיט:

   * קרדיטים:
   *** גיל משעלי
   *** דני גבעתיים
   *** שלי אלפחורס
   *** אברהם אבינו
   *** אסף קליין

   * ולסיום בדיחה, כמו שפעם היה בציפורה: הכרס של זבולון מושיאשווילי רצה לפניו במהירות, כך שהוא עצמו מתקשה להשיג אותה, ברחוב בן יהודה פינת נתן החכם.