בית קברות לנון: קארין אופיר מחכה לטרמפ

מייקלואיס נמנע מאנשים, אורי גוטליב ועוד מתערבבים וציפי לבני מפתחת שרירים. הרב של"ד מגיש בית קברות וגורף שלג מהמצבות

דוריה למפל
02/02/2008

.
.
.

עוד בוואלה!

מבינים בהמבורגרים? ענו על החידון ואולי תזכו בפרסים שווים במיוחד

בשיתוף בורגרים

שבת. 15:00. מאיה מרון, הסטארית של "כנפיים שבורות" ו"בטיפול" מגיעה ליועזר בר יין בלוק קצוץ שיער עם שיק לסבי וחברה. עושה מה שעושה (הרב של"ד מקווה בשבילה שזה אגז בנדיקט), ויוצאת אחרי חצי שעה.


.

ראשון. 15:15. קארין אופיר, הבת של שייקה וזאת שעשתה את זה עם סשה דמידוב בפעם הראשונה, עומדת בדיזינגוף פינת נורדאו עם הבת שלה, מחכה למישהו שיבוא לאסוף אותה. באותו זמן עוצרת לה מונית והיא אומרת לנהג "לא". כנראה שעידו רוזנבלום לא היה בפנים.
.

ראשון. 08:15. שלושה ימים לפני דו"ח וינוגרד שרת החוץ ציפי לבני בקז'ואל, עושה הליכה על החוף הים בתל ברוך, עם בעלה ושומר ראש. הרב של"ד התקבל למשרת הנהג שלה במרצדס החדשה..

שני. 22:30. הזמר עם הלוק השחיפי (אך המגרה) נועם רותם יוצא מלבונטין 7, נכנס למכונית שלו עם אנשים, ובעודו מנסה לצאת מהחניה הוא נתקע במכונית שלפניו וממשיך לנסוע.
.

רביעי. 17:00. צביקה הדר מרשה לעצמו אתנחתא מכל הריאלטים הנולדים שלו, מגיע למיקאדו סנטר, שזה סוג של דיזינגוף סנטר בשביל מי שחי בתל ברוך, נכנס לארומה, קונה קפה במהירות, ומסתלק. הרב של"ד מכיר את תל ברוך מכיוונים אחרים לגמרי.


.

נון שהתקבל במכשיר הטלפון: חמישי. 19:20. מייקל לואיס יוצא ממתחם יס פלאנט בקנייון איילון, עם קפוצ'ון על הראש. המקור מוסיף טאצ' אישי: הוא נראה בדיסטאנס מהעולם. בטח בדיסטאנס, הוא מניו יורק, לא מפה.


.

חמישי. 22:30. הקנטינה ברוטשילד לא יודעת נפשה מרוב סלבס: בשולחן אחד סילבן שלום בלי ג'ודי שתקרא לו סטיב, בשולחן אחר המעצבת היצירתית והמחורפנת טובהל'ה, בשולחן אחר מפיק העל אביב גלעדי ולקינוח אפשר גם להריץ דאחקות עם אורי גוטליב, שמסתובב במסעדה.

שישי. 11:42. הזמרת בעלת הקול האפרוחי אפרת בן צור יושבת עם פרופסור נסים קלדרון בתולעת ספרים, מאחורי כיכר רבין.

שעה וחצי אחר כך:

אמנון לוי נכנס למקום, רוכש שני ספרים, ויוצא. הרב של"ד רואה את אמנון וישר חושב על גננות מכות.

קרדיט ובדיחה, בדיחה וקרדיט

* קרדיטים:
*** אדם סרור
*** דני גבעתיים
*** ניב עשת כהן
*** גרפיקה רותם

* ולסיום בדיחה, כמו שפעם היה בציפורה: ביום ראשון זאב רווח טס עם אשתו לקהיר. לא הבנתם? תנסו לקרוא מהסוף להתחלה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully