אילנית לוי מקבלת ריקוד פרטי

השבוע בבית הקברות: יודה לוי גלגל רזרבי, דובי גל דראג קווין, אורלי ויינרמן מזמינה ערבים להכיר אותה ואיל קיציס ממשש מכוניות. עדיף לשים כיפה שחורה, אבל מפית כדורגלנים זה גם טוב

פיני אסקל
24/02/2007

קבלו סיפור קצר לשבת, שמפרגן לאנשים ששובתים ברכבות:

מאז ומעולם ההורים שלו אמרו לאיגור (שם בדוי, אנחנו לא מכירים אנשים בשם איגור) שיגיד בקול "שנהיה לראש ולא לזנב", אבל לצערם איגור נמשך לזנב. כבר בגיל 5, כך אומרת הקלישאה, הוא שיחק בברביות אפילו שהוא גר בנתניה.

היו עוד שני הומואים בשכבה שלו. אחד מהם לא עמד בלחץ והחליט לרדת מהארץ. השני חי בהדחקה עד היום. בהדחקה, אגב, זה עדיין לא להיות בארון. איגור רצה לבדוק תחתים של טורקים והפך להיות בלן בחמאם.

אחרי 20 שנה והמון טחורים, הוא עשה הסבה מקצועית ונהיה נהג בקטאר. רק אחרי שאמרו לו שזה שהוא רוסי לא אומר שמותר לו לדחוף א' לכל מילה, הוא נהיה נהג קטר. עכשיו ההורים של איגור שמחים.

שבת שלום ושביתה נעימה.

העתיד כבר כאן

בדיקה חכמה חושפת סיכון לשבץ מוחי - כעת במבצע מיוחד

מוגש מטעם שחל

אילנית לוי מקבלת ריקוד פרטי

אילנית לוי ודניס בלוצ'רקובסקי הגיעומ לחזרות לקראת 'רוקדים עם כוכבים'. אילנית נו-רא הסתבכה עם החצאית הארוכה והסבירה לדניס שזו לה הפעם הראשונה. דניס, לא אחד שחש כל כך מהר, החליט לעשות לה ריקוד פרטי כאילו היה נערת אסימונים בבורסה, לבש את החצאית והדגים.

- דניס, מ-ה-פ-ך?
"אני אעשה הכל (כולל הכל!) בשביל לגרום לאילנית להיות הרקדנית הכי טובה על הרחבה".

הרב של"ד אמנם שומר מרחק נגיעה אבל בריקודים הוא נוגע-לא-נוגע.

אורלי ויינרמן מזמינה לפלסטינים

תודו שהתגעגעתם לקינג ג'ורג' (המלך... המלך!) ונוניו. אז הנה אחד מהרחוב המרכזי של בית הקברות בואכה אש הגיהנום.

בשישי שעבר הגיעה אשת הרוח אורלי ויינרמן במסגרת לימודי הערבית שלה למפגש פלסטיני באיזו מסעדה בקינג ג'ורג'. אחרי שהבני-דודים סיימו את ההרצאה הם שאלו אם יש למישהו שאלות. אז ויינרמן הרימה עוגן ואמרה: "כולנו נשמח לספר לכם על עצמנו". אם את פצצה בלונדינית, אל תתפלאי אם יום אחד זה יתפוצץ לך בפרצוף.

אגב, במסגרת לימודי הערבית שלו, הרב של"ד יקפוץ בפורים לחברון במטרה לחפש תופר שיעשה לו מכפלה.

איל קיציס ממשש

בראשון נכנס איל קיציס לסוכנות וולוו ת"א, ניגש למכונית והחל לבחון לה ת'צורה. כשסיים להסתכל, ביקש קיציס מאחד העובדים שיתניע את הרכב, כדי שיוכל לשחק עם הגג הנפתח. עוד גג של קיציס, הפעם גג נפתח.

אחרי כמה פעמים של פתח-סגור קיציס מיצה את המשחק והתחיל למשש את המכונית, כאילו הייתה עלמה זק ויצא. על פי אחד האנשים במקום, זהו מנהג עתיק יומין של קיציס.

- איל קיציס, יש לנו וולוו נהדרת?
- "חחחחחח חחחחחחח חחחחחח חחחחח חחחחחחחח חחחחח"

במקור היה הצחוק ארוך יותר, אך הרב של"ד במושב לצים לא ישב.

ג' מציגה: מונית שירות זה כדאי

חמישי, 12:00, מונית שירות של קו 5. נוסעת נוסעת. הנון מתחלק לשלושה שלבים:

א. נקודת העלייה ארלוזורוב.
ב. נקודת הירידה: כיכר המדינה.
ג. יפית ממשיכה רגלית בסיבוב בכיכר.

מונית שירות? גם הרב של"ד חושב שזה כדאי. לא לבעלי כרטיסיות.

ביבי - מאיפה ולאן?

נון-פרסונה-נון-גרטה:

שישי, 12:45. חבר-הכנסת ואקס-רה"מ ביבי נתניהו הולך עם מאבטח וחוצה את שדרות רוטשילד, הולך על מזא"ה לא ברור מאיפה ולאן. בדיוק כמו בקקריירה הפוליטית שלו.

הרב של"ד דמות נון-פוליטית בעליל, יזיין ת'ערבי שכתב את האייטם.

רוגל אלפר הבורר

חמישי, 16:52, AM:PM. רוגל אלפר בורר מלפפנונים בזמן שהילד דוחף את העגלה. הוא גם קונה פיתה כפרית קלה ואגסים. הקופאית מציעה עיתון חינם והלה מסרב.

כשנוגעים לרב של"ד במלפפון, הוא מחרחר ריב, לא משנה על מה הריב.

נון שנון-הצלחנו לפתח (אבל מה אתם רוצים שנעשה איתם?)

* דניאל זילברשטיין חונה במקום אסור ומקבל דו"ח ע"ס 100 שקל. הרב של"ד ממליץ בייקית על נקמה של וואחד שטיין בחלון, או שיעלה לו הרבה מאד זילבר.

* רענן כהן, פעם פוליטיקאי ואז סוג של כספומט, הגיע ללחם ארז והחליף כמה שולחנות. הרב של"ד רותח: "באמא'שך, לא יכולת להניח לנו?"

* שישי, 0:35, קפה נטו בארלוזורוב פינת אבן גבירול. נינט ומאיה טייב יושבות לשיחה קלה. הגלגל הרזרבי: יודה לוי. הפנצ'ר מאכער: הרב של"ד.

* שישי, 14:35. פיני טבגר, מהפופולרים שבנונינו, פוגש מכר שחש את עצמו חבר של סלב. הפעלנו חיישנים רק בסיום השיחה. טבגר: "אני לא נהיה צעיר יותר". המכר: "אתה גם לא נהיה שעיר יותר". טבגר: "מה?".

* ראשון, 16:03. דץ אוכל בחומוס אשכרה ירמיהו. איפה איפה איפה איפה איפה המסבחה?

קרדיט ובדיחה, בדיחה וקרדיט

***ספיישל הקרדיטים שמפרגנים לרכבות:

* רכבת למילאנו שיוצאת בשני במרץ: ציפי ערוסי
* בתוך שנה תהיה רכבת תחתית בתל אביב: דני גבעתיים
* רכבת לילה לקהיר: אדם סרור
* רכבת לטרבלינקה: דן תומר
* על פי תנועת הרכבות: אמנון-אייטמים
* מעשה מרכבה / מרכבה סימן 3: אריאל כץ

*** ולסיום בדיחה כמו שפעם היה בציפורה: בריטני ספירס הולכת למכון הגמילה של הרב של"ד, מנשקת את המזוזה בכניסה ואומרת במבטא של Wעקנין: "בRוך אתה אדני אלוהינו מלך העולם הגומל לחייבים טובות שגמלני כל טוב". בריטני ספירט מציתה את הדמיון.

ואחרון חביב: דובי גל דראג קווין

שישי הקרוב במועדון הכליף: למועדון נכנסת גברת עם סלים, תראו איך היא תופסת את כל הספסלים. הגברת היא לא אחר מאשר דובי גל, הקינג אוף דה באסקטס, שיחגוג יומולדת 56 בערב מחווה לבלונד טראשית אנה ניקול סמית' ת.נ.צ.ב.ה. גל יתחפש לדראג קווין וישיר את 'תמיד אישה' של בלונד טראשית אחרת, פנינה רוזנבלום.

- דובי גל, תמיד אישה?
- "האמת שיש לי כבר ניסיון. בעבר התחפשתי לבחורה. צחוקים, פורים, אתה יודע".

הרב של"ד מודה בכל בוקר לאלוהים "ברוך שלא עשני איישה".

  • סלבס

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully