מגישה בהריון: החגיגה הלילית של יונית לוי ועידו רוזנבלום

מגישת החדשות ההורסת הגיעה אתמול (ה') יחד עם בעלה והעובר שברחם לחגוג לצד חבריה לחברת החדשות במסיבה השנתית. גם דני קושמרו היה. וואלה! סלבס פורחת

וואלה! סלבס | צילום: אביב חופי

כבר כמה חודשים, מאז שוואלה! סלבס חשפה לראשונה את ההריון של מגישת החדשות הלאומית, יונית לוי, היא מחכה לראות את הבטן הקטנה של המגישה הקוקטית תופחת. והנה, אתמול (ה') בערב זה סוף סוף קרה.

עידו רוזנבלום, יונית לוי
איפה איפה איפה הבטן? יונית ועידו

הגברת הראשונה של עולם החדשות, הגיעה, כשהיא מלווה בבעלה ההורס, עידו רוזנבלום, למסיבת החדשות המסורתית של חברת חדשות 2, בה היא עובדת בשנים האחרונות.

אמנון אברמוביץ'
יפה לך לבן. אמנון

יוניתוש המהממת בחרה ללבוש שמלה שחורה ודי קצרה, שמסתירה היטב היטב את בטנה ההריונית. חדי העין, יכלו כבר להבחין בבליטה קטנטנה, שמבשרת על בואו של יורש העצר לבית רוזנבלום-לוי.

עמית סגל
קיבלת ידיעה מסעירה? עמית

לצד לוי, צפו בהופעה של עברי לידר ורקדו כאילו אין חדשות רעות: המגיש השווה דני קושמרו, קרן מרציאנו, דנה וייס, הכתב הקשוח רוני דניאל ועמית סגל.

מנחם הורוביץ
מה זה, פפראצי? מנחם

עוד הגיעו לצפות בבטן המתוקה של לוי: מנחם הורוביץ, בן מיטלמן, דפנה ליאל, אלעד שמחיוף, אודי סגל, גדעון אוקו והבוס הגדול - אבי וייס.

אלעד שמחיוף
יש פפראצי, תחזיקי לי את היד חזק. אלעד

לאחר שבילתה, התמנגלה ואמרה לכולם שלום, פרשה לוי מהמסיבה לקראת השעה אחת, כשהיא מותירה מאחוריה את שאר העובדים, שהמשיכו לחגוג ולשתות.

וואלה! סלבס רצתה להגיע, אבל היא חששה שלא תתאפק ותלטף ליונית את הבטן.

אבי וייס
הבוס הגדול וההורס. אבי
בן מיטלמן
יש גול? בן
דפנה ליאל
לא חינוכי. דפנה
קרן מרציאנו
דפקה פיגורה. קרן
אודי סגל
איפה יונית? אודי
דני קושמרו
תחייך קצת. דני
עידו רוזנבלום, יונית לוי
ועוד אחת לסיום. יונית ועידו
    עבור לאתר המלא להורדת האפליקצייה
    חזור לאתר המותאם