נושאים חמים

בית קברות לנון-אייטמים

עומר גלעדי חוגג בלי שורדים, רון שחר וקרן מור מתעמקים בכתובים ולאסי כהן יש זמן לחברים. הרב של"ד טרח המון כדי לגרד נון ועוד נון

.


.

.

שני. 9:30. אייל גפן צועד בנחישות ברחוב פנקס לכיוון מזרח.


.

ראשון. מוקדם מוקדם בבוקר. רון שחר, טלנובליסט מקצועי, יושב לבדו בבית קפה וקורא עיתון. הרב של"ד כבר הפסיק לעשות את עצמו מתעניין.

.

ראשון. בוקר. גם קרן מור יושבת בבית קפה, גם היא קוראת עיתון, רק שהיא מדלגת על כל הפוליטיקות והפרשנויות, ועוברת ישר למוסף הכלכלי. כן, גם שחקניסטית יכולה להיות כלכליסטית.


.

רביעי. צהריים. אסי כהן, הגבר השווה ביותר בטלוויזיה של הרב של"ד, מתיישב לאכול עם חברים בחוף גורדון. אמצע השבוע ארוחת צהריים על החוף הא? זה מה נקרא מסודרים.


.

שני. ערב. הספר (אולי הוא מעדיף 'מעצב שיער', לא בטוח) של ערוץ 10 חוגג יומהולדת, מקבל מלא מתנות, פלאס קליפ מיוחד ואישי מירון לונדון ומוטי קירשנבאום.


.

חמישי. ערב. עומר גלעדי, זה שחשבנו שהוא גבר-גבר עד שהוא הפסיד לויקה, חוגג יומהולדת בוואלס עם הרבה חברים, ואף פרצוף מוכר מהאי היעני-בודד.

.

שישי. 18:00. אנחל בונני, זוהר ליבה, ידין חורב, אורית שר ויעל דואני (שהמקור מתעקש לכנות בחוסר כבוד "אחות של רוני סופרסטאר") חוגגים יומהולדת לחברה בשם רונה בבר תל אביבי.


.

קרדיט ובדיחה, בדיחה וקרדיט:

* קרדיטים:
*** גיל משעלי
*** דני גבעתיים
*** שלי אלפחורס
*** אברהם אבינו
*** אסף קליין

* ולסיום בדיחה, כמו שפעם היה בציפורה: הכרס של זבולון מושיאשווילי רצה לפניו במהירות, כך שהוא עצמו מתקשה להשיג אותה, ברחוב בן יהודה פינת נתן החכם.